LOGO_WEB_přechod-e1458749389964

+420 465 421 777

VZDĚLÁNÍ STRAVOVÁNÍ KAMPUS ZÁBAVA SPORT

Správa školských zařízení

Aktualita

Výsledky přijímacího řízení šk. rok 2024/2025

Gen. Závady 118, 566 01 Vysoké MýtoIČ 71294791                   email: vedeni@dmvm.cz                               tel. 465 421 777                      č. ú.

Pro veřejnost

SOUSTŘEDĚNÍ

Nabízíme kvalitní zázemí pro přípravu sportovcůVysoké Mýto je dobře dostupné jak vlakovou, tak autobusovou dopravou.

Naše zařízení je ideální pro pořádání nejrůznějších akcí. Máme bohatou zkušenost se sportovními i uměleckými soustředěními, školními výlety, pořádáním přednášek, seminářů, oslavami narozenin a výročí a dalšími společenskými či sportovními akcemi.

Nabízíme ubytování ve dvou až tří lůžkových pokojích. Celková kapacita zařízení je 130 lůžek. Ubytování je ve třech patrech. Na jedné bytové buňce jsou dva pokoje, které mají společné sociální zařízení. V celé budově je volná wi-fi síť. Zájemci si mohou objednat celodenní stravování a pitný režim po celou dobu pobytu.

Naše zařízení disponuje vlastní sportovní halou, která se nachází v těsné blízkosti ubytovacích kapacit a jídelny, dále cvičebním sálem, menší tělocvičnou (velikost volejbalového hřiště, cca 5 minut chůze od ubytování), malou posilovnou. Městský stadion se třemi fotbalovými hřišti a atletickou dráhou je vzdálen 5 minut chůze. Velmi dobře je postaráno o regeneraci. V těsné blízkosti je krytý plavecký bazén, který nabízí saunový svět, vířivku, bylinnou lázeň, tobogán. Pro sportovní kluby zajistíme sportovního maséra.

Pro hudební soubory nabízíme sál s pianinem s kapacitou až 50 osob. V těsné blízkosti našeho areálu se nachází budovy Vysokomýtské kulturní, kde hudebníci naleznou jak zajímavé prostory, tak dobré materiální vybavení.
K pronájmu je vhodná také školní jídelna s kapacitou 125 osob při banketovém uspořádání a 200 osob při divadelním uspořádání. Dále nabízíme 2 menší sálky s kapacitou 20 osob. Pro víkendové workshopy je možné využít i školních tříd Střední školy podnikání, která má sídlo přímo v našem areálu.
Cena ubytování a stravování je závislá na počtu účastníků a délce pobytu. Dokážeme připravit nabídku každému klientovi na míru a pomoci i s doladěním programu v našem městě.

Napište nám

hi SEO, s.r.o.

Přihlášení