Od 25.5. bude zahájena rekonstrukce školní jídelny. Obědy z odběrového místa Domov mládeže Gen. Závady 118, Vysoké Mýto, budou vydávány na hlavním sále Mklubu. Výdejové i objednávkové terminály budou v místě výdeje. Objednávat stravu lze i přes internet a aplikaci icanteen.
Na výběr i nadále bude ze dvou jídel.
Vstup do Mklubu bude v měsíci červen přes amfiteater.
Přihlášky ke stravování na školní rok 2026/2027 budou probíhat pouze elektronicky, a to pod přihlašovací tabulkou v objednávkovém systému. Registrace čipu bude probíhat v kanceláři domova mládeže, a to poslední týden v srpnu od 7:00 do 14:00.
Žáci ZŠ Javornického změnu nepocítí. Vše bude probíhat stejným způsobem jako doposud. Mění se pouze dodavatel pokrmů po dobu rekonstrukce, což se ale konečného strávníka nedotkne.


