SPORTOVCI STUDUJTE VE VYSOKÉM MÝTĚ

SPORTOVCI STUDUJTE VE VYSOKÉM MÝTĚ

NABÍZÍME SPORTY NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI!

Bydlení na DM Vysoké Mýto = čas na Vaše aktivity, VÁŠ SPORT!
www.dmvm.cz

ATLETIKA
www.ac-vysoke-myto.webnode.cz
Atletika ve Vysoké Mýtě patří k nejlepším v republice. Za posledních 5 let se může pochlubit třemi účastníky na MS nebo ME v kategorii juniorů a dorostenců. Hlavním trenérem je Mgr. Lukáš Dejdar, reprezentační trenér štafet  U20 a U23 na 4x100m a 4x400m. Bývalý reprezentant na tratích 3km překážek, se specializuje na trénink překážkových, sprinterských, skokanských a běžeckých disciplín. Ve své kariéře získal se svými svěřenci více jak 40 medailí z mistrovství ČR. Za svůj největší trenérský úspěch považuje 4. místo z HME dospělých v Praze a 7. místo z ME juniorů, 7. místo na MS juniorů. Nabízíme úzkou spolupráci s mateřským klubem a osobními trenéry. Nepožadujeme přestup.

 

KICKBOX
http://falconkickbox.cz/
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod
. Jeden z nejlepších klubů v ČR nabízí individuální přístup, Více jak 20 letou praxi reprezentačního trenéra Martin Viktorin st.  Připravujte se s nejlepšími. Falcon Kickbox Vysoké Mýto se může pochlubit tituly MISTRA SVĚTA, MISTRA EVROPY, MISTRA REPUBLIKY a velkým množstvím medailí z neméně prestižních mezinárodních a národních soutěží např.: SLOVAK OPEN, AUSTRIAN CLASSICS, HUNGARIAN WORLD CUP, GERMAN OPEN, CZECH OPEN. Začít se dá v každém věku.

FLORBAL
http://www.ftcvysokemyto.cz/
Hrajte 1. ženskou ligu! Dostaňte se do mládežnických týmů! Klub úzce spolupracuje s prvoligovými Pardubicemi.
Součástí domova mládeže je sportovní hala, kterou využívají všechny halové sporty. Florbal ve Vysokém Mýtě zažívá veliký boom. Ženy bojují v 1. lize. Klub disponuje velmi kvalitním týmy dorosteneckých a juniorských kategorií. Řada hráčů se již dostala do krajských i republikových výběrů.

FUTSAL
http://nejzbach.webnode.cz/
Velká šance pro fotbalisty!
Dostaňte se do mládežnických týmů 1. FC Nejzbach, nebo i reprezentace! Zahrajte si  ligu ve futsale. Vysokomýtský tým se může dlouhodobě opřít o kvalitní práci s mládeží. Tréninky mládeže vede dlouholetý hráč ligového týmu Jiří Podroužek ml.  Baví Vás fotbal? Zapojte se do tréninků. Tréninky probíhají ve sportovní hale u DM.  

 

Bydlet v DM Vysoké Mýto se vyplatí:

Využijte regeneraci zdarma, možnost získání masérské licence, možnost získání trenérské licence. Kvalitní podmínky a zázemí.

 

PŘIJEĎTE SE K NÁM KDYKOLIV PODÍVAT,  TEL. 465 421 777 email: vedeni@dmvm.cz