Jakub Rož studenty v DMVM zaujal, zde jsou jejich ohlasy

Hned jedna z prvních odpovědí mladého úspěšného podnikatele žáky pobavila a zažehla v jejich očích světélko spojenectví. „Ve škole mě nebavilo sedět a učit se věci, které jsou mi k ničemu. Chtěl jsem pracovat a zlepšovat se.” Vystudoval střední školu a během studia byl již aktivním podnikatelem. „Rozhodně tato odpověď neměla vyznít tak,  že školy jsou k ničemu, naopak, důležité ale je, aby se žáci rozvíjeli i mimo školu a makali na sobě.“ řekl náš host. Aktivně rozmlouval se studenty.

„Do jakého ročníku chodíte? Ve vašem věku už jsem měl tři firmy. To byste měli začít pomalu makat. Abyste mohli být úspěšní, musíte pracovat, něco dělat, získávat zkušenosti, učit se, poučit se z chyb a dělat věci lépe.“

Jakub Rož působil jako člověk s přehledem, s jasným názorem a velkou energií.  Popisoval svůj životní příběh běžného žáka, který se stal podnikatelem a svou prací se snaží bavit. „Nepotřebujete peníze, abyste mohli začít. Nesmíte chtít od svých projektů jen vydělat.“  Odvaha, dobrý tým, zábava a touha něco dobrého vytvořit k tomu trocha štěstí to byla jasná filosofie mladého podnikatele.

Přednášku navštívilo téměř šedesát žáků a studentů. V době osobního volna je to skvělé číslo. Zde jsou jejich ohlasy.

Tomáš Králíček
„Přednáška byla zajímavá. Určitě mě nějaké informace z přednášky pomůžou do budoucna.“

Adéla Rošková
„Přednáška se mi líbila, poskytla mi nové informace.“

Radek Ošťádal
„Je to borec!!!”

Škorpil
„Asi budu pořád chudej.“

Martin Brauner
„Zamiloval jsem se“

Brokeš
„Přednáška byla velmi zajímavá. Doporučuju všem.“

Simona Dvořáková
„Přednáška velmi zajímavá, Je to velmi chytrý a šikovný pán. Doporučuji“

Petra Zezulová
Přednáška byla velmi zajímavá, dozvěděla jsem se mnoho informací, velmi doporučuji.