Informace pro rodiče nových žáků, školní rok 2016/2017

Vážení rodiče,

jsem velmi rád, že přicházíte na střední školu právě do Vysokého Mýta. Střední školství má v našem městě velkou tradici. Absolventi mají velké uplatnění na trhu práce a jsou dobře připraveni pro další studium na vysokých školách.

Naše zařízení nabízí kvalitní ubytovací a stravovací služby.  Žáci a studenti jsou ubytováni ve dvoulůžkových pokojích na dvoupokojových buňkách. Každá buňka má své sociální zařízení a sprchu. Studenti mají vše jako  na dlani, dobře dostupné školy, sportovní i kulturní vyžití, zdravotnické služby. Dbáme na rozvoj osobnosti, motivujeme žáky ke studiu a rozvoji svých dovedností. Nabízíme pestrou nabídku na trávení volného času a zájmové vzdělávání.

Přihlášku stáhnete na našich webových stránkách v sekci Domov mládeže, sjedete-li na konec stránky a kliknete-li na tlačítko „Dokumenty naleznete zde“.  (Nyní můžete také kliknout na tento odkaz http://dmvm.cz/ke-stazeni/ )

Přihlášku je nutné doručit do našeho zařízení do 19. 6. 2016. Prohlídka je možná od pondělí do čtvrtka  8:00 – 20:00 (objednávejte se telefonicky na tel. 606609501)

Po přijetí přihlášky Vám zašleme „Vyrozumění o přijetí“ a informace spojené s nástupem do našeho zařízení.

Těšíme se na Vás,

Mgr. Lukáš Dejdar
ředitel