Domov mládeže – přihlášky a informace k přijímacímu řízení

Vážení rodiče, žáci,

jsme velmi rádi, že jste si vybrali školu ve Vysokém Mýtě. V našem domově mládeže jsme připraveni Vašemu dítěti poskytnou co možná nejlepší podmínky pro studium a trávení volného času. Přechod na střední školu a domov není jednoduchý. Náš pedagogický tým s mnohaletými zkušenostmi bude dětem nejen v úvodu jejich studia oporou.

Naším cílem je žáky rozvíjet i v dalších mimoškolních oborech. Snažíme se najít cestu, aby mohli případně pokračovat v jejich zájmech z předchozích let. Nabízíme celou řadu vlastních zájmových kroužků a aktivit. Spolupracujeme s externisty, kteří rozšiřují naší nabídku. Samozřejmostí jsou jednorázové projekty, přednášky, koncerty. Děti mohou využívat hudebnu, plavecký bazén a posilovnu. Ubytování je v dvoupokojových buňkách s vlastním sociálním zařízením. Stravování je přímo v budově domova mládeže.

Cena ubytování je 1200 Kč.
Cena stravování: Snídaně 27Kč, Oběd 30Kč, večeře 27Kč.

Zde naleznete přihlášku ke stažení. Přihláška do DMVM

Přihlášku zasílejte českou poštou na adresu Správa školských zařízení-domov mládeže a školní jídelna, Gen. Závady 118, Vysoké Mýto, 56601. Přihlášku lze doručit i osobně a to v době od 7.30 do 15.00 každý pracovní den. Pro doručení je nejzazší termín 23. června. Výsledky přijímacího řízení budou zveřejněny na webu dmvm.cz nejpozději do 30. června. Žáci následně obdrží písemné vyrozumění.

Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů a to emailem: vedeni@dmvm.cz nebo telefonicky 465421777

Mgr. Lukáš Dejdar
ředitel zařízení