Domov mládeže – přihlášky a informace k přijímacímu řízení 2019

Vážení rodiče, žáci,

jsme velmi rádi, že jste si vybrali školu ve Vysokém Mýtě. V našem domově mládeže jsme připraveni Vašemu dítěti poskytnout co možná nejlepší podmínky pro studium a trávení volného času. Přechod na střední školu a domov není jednoduchý. Náš pedagogický tým s mnohaletými zkušenostmi bude dětem, nejen v úvodu jejich studia, oporou.

Naším cílem je žáky rozvíjet i v dalších mimoškolních oborech. Snažíme se najít cestu, aby mohli případně pokračovat v jejich zájmech z předchozích let. Nabízíme celou řadu vlastních zájmových kroužků a aktivit. Spolupracujeme s externisty, kteří rozšiřují naší nabídku. Samozřejmostí jsou jednorázové projekty, přednášky, koncerty. Děti mohou využívat hudebnu, plavecký bazén a posilovnu. Ubytování je v dvoupokojových buňkách s vlastním sociálním zařízením. Stravování je přímo v budově domova mládeže.

Cena ubytování je 1200,- Kč.
Cena stravování je snídaně 27,- Kč, oběd 30,- Kč, večeře 27,- Kč.

Zde naleznete přihlášku ke stažení. Přihláška do DMVM

Přihlášku zasílejte českou poštou na adresu Správa školských zařízení – domov mládeže a školní jídelna, Gen. Závady 118, 56601 Vysoké Mýto. Přihlášku lze doručit i osobně, a to v době od 7:30 do 15:00 každý pracovní den. Pro doručení je nejzazší termín 21. června. Přijímací řízení proběhne 28. června, výsledky budou zveřejněny na webu dmvm.cz nejpozději do 30. června. Žáci následně obdrží písemné vyrozumění.

Neváhejte nás kontaktovat v případě dotazů, a to emailem vedeni@dmvm.cz nebo telefonicky 465421777.

Mgr. Lukáš Dejdar
ředitel organizace